شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : ظرفیت‌های فرهنگی در شرکت ملی نفت شناسایی و مورد توجه قرار گیرد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه ظرفیت‌های فرهنگی در این شرکت باید شناسایی شود و مورد توجه قرار گیرد، گفت: ما وظایف فرهنگی مهمی در قبال کارکنان و خانواده‌ها داریم که باید بیش از گذشته در این زمینه اقدام‌هایی انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محسن خجسته مهر در نشست معارفه حجت‌الاسلام والمسلمین محسن اداوی، مشاور فرهنگی مدیرعامل و رئیس ستاد اقامه نماز و امور روحانیون شرکت ملی نفت، با تاکید بر لزوم توجه ویژه به برنامه های فرهنگی و اجتماعی، اظهار کرد: مسایل فرهنگی در نفت باید بازتعریف و تبیین شود.

وی اظهار کرد: در گذشته امور فرهنگی، زیرمجموعه برنامه های خدماتی تعریف می شد اما لزوم توجه ویژه به این امور و ضرورت استفاده از ظرفیت های فرهنگی ایجاب می کند تا رویکردها و برنامه ها در این بخش مورد بازنگری قرار گیرد.

معاون وزیر نفت با اشاره به اینکه ظرفیت های فرهنگی قابل توجه در شرکت ملی نفت و شرکت های تابعه وجود دارد، افزود: در این زمینه بایستی از توانمندی نیروی انسانی متخصص در بخش های مورد نیاز استفاده شود.

خجسته مهر با بیان اینکه رفتار و نحوه تعامل ما با کارکنان یکی از مهمترین اقدام های فرهنگی است، افزود: تعمیق مسایل فرهنگی و ایجاد روحیه نشاط مبتنی بر فرهنگ ایرانی و اسلامی در کارکنان و خانواده ها از وظایف فرهنگی نفت است که بایستی مورد توجه قرار گیرد.

در بخش پایانی این نشست نیز حجت الاسلام و المسلمین محسن اداوی به بیان دیدگاه ها و برنامه ها در بخش های فرهنگی، اقامه نماز و امور روحانیون نفت پرداخت.

۲/۳۲۶۱۰

به اشتراک بگذارید : | | |