شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : تفکر بسیجی گره بسیاری از مشکلات پیچیده را گشوده است

وزیر نفت در پیامی ضمن گرامیداشت چهل و دومین سالروز تشکیل بسیج گفت: تفکر بسیجی گره بسیاری از مشکلات و مسائل بعضا بغرنج و پیچیده را گشوده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، متن پیام جواد اوجی به شرح زیر است:

«فرارسیدن چهل و دومین سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان رهبر فقید و عظیم‌الشان انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه را گرامی می‌دارم.

آنچه که مسلم است با پیروزی انقلاب اسلامی، جبهه کفر و اسکتبار جهانی دشمنی و کینه خود با این انقلاب نوپا و نظام برآمده از آن را آشکار کرد و با انواع خصومت‌ها و ترفندها ازجمله تحمیل جنگ تلاش کرد به زعم خود این انقلاب مردمی و بزرگ را از رسیدن به اهداف و آرمان‌های بزرگ خود بازدارد. پایمردی‌های مجاهدانه بسیج در کنار سایر نیروهای نظامی و مردمی، توطئه دشمنان را در نطفه خفه کرد و آنان را در رسیدن به اهداف پلید و شوم خود ناکام گذاشت.

بسیج در تمام مراحل و بزنگاه‌های مهم و تأثیرگذار کشور به فرمان مقتدا و رهبر عظیم‌الشان خویش حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (دامت برکاته) حضور مقتدرانه داشته و تفکر بسیجی گره بسیاری از مشکلات و مسائل بعضا بغرنج و پیچیده را گشوده است. بسیجیان سرافراز صنعت نفت کشور نیز با عزمی جزم در دفاع از کشور در دوران هشت سال دفاع مقدس خوش درخشیدند و با تقدیم بیش از یک‌هزار شهید رسالت تاریخی خود را در راه عظمت و اقتدار میهن اسلامی به انجام رساندند.

همچنین این عزیزان در دوران بازسازی صنعت نفت و ترمیم خرابی‌های به‌جامانده از جنگ و نیز توسعه این صنعت بزرگ ایفای نقش کردند و با حضور پرشور و مقتدرانه در جبهه‌های فنی – صنعتی و اقتصادی، دشمنان این ملت را در تضعیف پایه‌های اقتصادی کشور مأیوس کردند.

امروز هم هم‌راستا با اهداف و برنامه‌های دولت سیزدهم مطمئنا همه کارکنان و متخصصان بسیجی وزارت نفت، توان، کارایی و شایستگی خود را در تحقق اهداف توسعه‌ای و صیانت از صنعت نفت به منصه ظهور خواهند رساند.

اینجانب با تبریک هفته بسیج مستضعفین به عموم بسیجیان کشور و به ویژه بسیجیان صنعت نفت مزید توفیقات همگان را در جهت پیشرفت و اعتلای میهن اسلامی از خداوند منان خواستارم.»

به اشتراک بگذارید : | | |