شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : پیام مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مناسبت فرارسیدن نوروز و سالروز ملی شدن صنعت نفت

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ و سالروز غرور آفرین ملی شدن صنعت نفت ایران را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در پیام تبریک مسعود کرباسیان به مناسبت آغاز سال نو آمده است: «بار دیگر تقویم هستی ورق می خورد و بهار طبیعت، آرام آرام، آراسته به قبای سبز ورق از راه می رسد؛ سالی دگر با نسیم جان نواز بهاری آغاز می شود و بار دیگر نسیم دلنواز، مژده ای از سوی پروردگار مهربان را برایمان به ارمغان می آورد؛‌ مژده ای که دل و جانمان را به فردایی روشن نوید می دهد و فصل تازه ای از مهرورزی ها را پيش چشمانمان رقم می زند.

همکاران گرانقدر؛ تلاشگران همیشگی خط مقدم اقتصاد کشور

سالی که در روزهای پایانی آن هستیم، فصلی نو را در حیات سیاسی کشورمان رقم زده است. چهلمین بهار انقلاب در این سال به ثمر نشسته و پس از این نیز فرصتی خواهد بود تا در لبیک به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب، با نگاهی به توانمندی ها و داشته های خود به پیش برویم.

سال ۱۳۹۷ را در حالی به پایان می رسانیم که علیرغم تمامی تلاش ها، بار دیگر هجمه های ناجوانمردانه دشمنان این آب و خاک را شاهد بوده ایم؛ همجه هایی که نبض اقتصاد میهن عزیزمان را هدف گرفتند و سعی کردند تا با دشوارتر کردن شرایط معیشتی، راه را برای حصول نیت های ناصواب خود هموار سازند.

در این شرایط سخت اقتصادی، تلاش های خستگی ناپذیر شما همراهان همیشگی در عرصه تولید و حراست از دستاوردهای صنعت نفت و تامین حیات اقتصادی میهن عزیزمان، فصل تازه ای از امید را برای هموطنانمان رقم زد.

در سایه همراهی و تلاش و پشتکار همیشگی شما عزیزان توانستیم علیرغم تمامی محدودیت ها، به بخش مهمي از برنامه های تعریف شده دست یابیم. تكميل فازهای ۱۳، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ پارس جنوبی، استمرار توليد نفت و گاز، افزايش توليد در ميدان هاي مشترك و آغاز عمليات خط لوله مهم گوره- جاسك، نمونه های قابل توجهي از این همت و همدلی شما همراهان همیشگی است.

خدای بزرگ را شاکرم که در بهاری نو، توفیق خدمت دیگری را برایمان حاصل کرد و امید دارم تا با تلاش و حضور دلسوزانه شما عزیزان، عزت و اقتدار همیشگی درخت سترگ انقلاب را شاهد باشیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت ۲۹ اسفندماه؛ سالروز غرورآفرین ملی شدن صنعت نفت، حلول سال نو و بهار پرطراوت را خدمت شما همکاران عزیز و خانواده های محترمتان تبریک گفته و از درگاه خداوند سبحان سالی سرشار از برکت و معنویت را برايتان مسئلت می دارم. در پناه خدای مهربان باشید.»

به اشتراک بگذارید : | | |