شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : توزیع بسته های آموزشی اهدایی شرکت ملی نفت ایران در جزیره لاوان

۲۱۱ بسته آموزشی اهدایی شرکت ملی نفت ایران با همکاری شرکت منطقه ویژه اقتصادی لاوان، شرکت نفت فلات قاره ایران و کمیته امداد امام خمینی(ره)  روز شنبه ۲۸ آبانماه در مدارس جزیره لاوان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت منطقه ویژه اقتصادی لاوان مدیرعامل این شرکت، مدیر منطقه عملیاتی لاوان شرکت نفت فلات قاره، مدیران شرکت پالایش نفت لاوان و مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان با حضور در مدرسه جزیره لاوان ضمن دیدار با مدیر،کادر آموزشی، دبیران ومعلمان مدرسه، در جمع دانش آموزان دختر و پسر حضور یافته و بسته های آموزشی را به آنها اهدا نمودند.

در این مراسم یعقوبعلی طالبی مدیرعامل شرکت منطقه ویژه اقتصادی لاوان با اشاره به اهتمام ویژه شرکت ملی نفت ایران بر ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی خود در مناطق نفتخیز و گاز خیز کشور، توجه و رسیدگی به محرومان را وظیفه همگان برشمرد. وی افزود شرکتهای نفتی مستقر در جزیره لاوان آمادگی دارند تعاملات بیشتری را با کمیته امداد امام خمینی(ره) در جهت کمک به محرومان و ایتام به ویژه از طریق مشارکت کارکنان برنامه ریزی نمایند. همچنین رضا حقیقی مدیر منطقه عملیاتی لاوان شرکت نفت فلات قاره نیز با ابراز خرسندی از این اقدام اجتماعی شرکت ملی نفت ایران، حضور کمیته امداد امام خمینی(ره) در فرآیند کمک به محرومان و ایفای مسئولیتهای اجتماعی را مهم دانست.

احسان احمدی معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان نیز با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص دانشجویان و دانش آموزان مستعد تحت پوشش این کمیته در استان هرمزگان و موفقیتهای کسب شده توسط آنها از اقدامات شرکت ملی نفت ایران و پیگیری های منطقه ویژه اقتصادی لاوان و نفت فلات قاره قدردانی نمود. در این مراسم همچنین از مسئولان و معلمان مدرسه لاوان تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است این هدایا در راستای پویش اهدای بسته های آموزشی توسط شرکت ملی نفت ایران به دانش آموزان مستعد و محرم مناطق نفتخیز و گازخیز به لاوان ارسال شده است. پیش از این بیش از ۳۵۰۰ بسته آموزشی توسط شرکت منطقه ویژه اقتصادی لاوان و شرکت نفت فلات قاره به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران به کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان جهت توزیع در جزایر لاوان و قشم و شهرستان پارسیان  اهدا شده بود که کار توزیع هدایای مدارس جزیره لاوان ۲۸ آبانماه صورت پذیرفت.

به اشتراک بگذارید : | | |