شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : دیدار بخشدار کیش با مدیرعامل شرکت منطقه ویژه اقتصادی لاوان

بخشدار کیش با مدیرعامل شرکت منطقه ویژه اقتصادی لاوان دیدار نمود. در این ملاقات که در هفته دولت صورت گرفت آقای مهندس طالبی مدیرعامل شرکت منطقه ویژه اقتصادی لاوان با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت بر تاسی به روش و منش شهیدان رجایی و باهنر در خدمت به مردم تاکید نمود . وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در خصوص عملکرد دولت سیزدهم در یکسال گذشته گفت انشالله روزهای خوبی پیش روی مردم ایران خواهد بود.
وی با بیان اینکه تشریفات تصویب طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی لاوان در دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری در مراحل نهایی خود است افزود طرح جامع فرصتی برای توسعه این جزیره است و در این طرح فضای مناسب برای اجرای طرح توسعه پالایشگاه لاوان در جهت عمل به منویات رهبر معظم انقلاب به منظور جلوگیری از خام فروشی و ایجاد ارزش افزوده دیده شده است. وی صنایع پایین دستی پتروشیمی، صیادی و شیلات و گردشگری را از دیگر فرصتهای سرمایه گذاری و توسعه جزیره بر شمرد که با ابلاغ طرح جامع در جهت رشد و توسعه ملی و محلی فعال خواهند شد.
در این دیدار خانم کرمی بخشدار کیش نیز با بیان اینکه دولت سیزدهم، رئیس محترم جمهوری و مدیران دولت بسیار خوب به کار و خدمت به مردم ورود کرده اند افزود ان شالله این تلاشها آینده خوبی برای جزیره لاوان و استان هرمزگان خواهد داشت.
در ادامه بخشدار کیش و مدیران شرکت منطقه ویژه اقتصادی لاوان از موقعیتها و امکانات جزیره لاوان بازدید کردند.

به اشتراک بگذارید : | | |