شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : آیین گرامیداشت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و سالگرد قیام خونین ۱۵ خرداد باحضور پرشور مردم و کارکنان شرکت های نفتی مستقر در جزیره لاوان روز شنبه برگزار شد.

همزمان با سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲، مردم شریف جزیره لاوان به همراه تعداد کثیری ازکارکنان زحمتکش شرکت های نفتی مستقر در این جزیره با حضور در گلزار شهدای جزیره  مراسم سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را برگزار کرده و یاد و خاطره امام راحل و انقلاب را گرامی داشتند.
این مراسم که از سوی حوزه بسیج امام رضا(ع)، پایگاه های بسیج و روابط عمومی شرکت های منطقه ویژه اقتصادی لاوان، نفت فلات قاره ایران، و پالایش نفت لاوان  برگزار گردید و ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد.

 در این مراسم که با برپایی آیین مذهبی، سخنرانی و مداحی توسط روحانیون حاضر همراه بود حاضرین ضمن صیانت از حریم مقدس تشیع، انزجار خود را از نقشه صهیونیستی دشمن در هتک حرمت به ساحت مقدس امام علی بن موسی الرضا(ع) به خاطر ساخت و انتشار فیلم “عنکبوت مقدس” اعلام کردند، همچنین با قرائت فاتحه ای نثار جانباختگان حادثه ساختمان متروپل آبادان یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی داشته و برای بازماندگان آن حادثه آرزوی صبر و بردباری نمودند.

  در ادامه شرکت کنندگان با حضور بر مزار پاک شهدای جزیره لاوان و مقبره الشهدای گمنام با قرائت فاتحه یاد و خاطره  شهیدان دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم را گرامی و با آرمان های شهدای عزیز تجدید میثاق نمودند.

در پایان مراسم  مدیر عامل شرکت منطقه ویژه اقتصادی لاوان “مهندس یعقوبعلی طالبی” به همراه تنی چند از همکاران  با حضور در منزل یکی از شهدای جزیره لاوان با خانواده آن شهید بزرگوار دیدار و گفت و گو کردند.

 

“روابط عمومی شرکت منطقه ویژه اقتصادی لاوان”

به اشتراک بگذارید : | | |