شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : ارائه گزارش کامل نیازهای سرمایه‌گذاری صنعت نفت در کمیسیون انرژی

وزیر نفت در نشست با اعضای کمیسیون مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارش از فعالیت‌های انجام شده، برنامه‌های امسال و نیازهای سرمایه‌گذاری صنعت نفت را برای این کمیسیون تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، جواد اوجی امروز پس از نشست با اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش برنامه‌های وزارت نفت برای سال ۱۴۰۱ در زمینه افزایش تولید نفت خام، گاز طبیعی، فرآورده‌های نفتی و محصولات پتروشیمی و در عین حال تلاش‌ها برای کاهش کالاهای مورد نیاز صنعت نفت با استفاده از توان سازندگان ایرانی به کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ارائه شد.
وی با اشاره به موضوع استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان به‌عنوان یکی از موضوع‌های مطرح شده در نشست با اعضای کمیسیون انرژی مجلس، تصریح کرد: در بحث تولید و نیز ارزش افزوده محصولاتی که با استفاده از فعالیت‌های دانش‌بنیان تولید می‌شود، صحبت‌هایی مطرح شد.
وزیر نفت به نیاز سرمایه‌گذاری در صنعت نفت اشاره و تصریح کرد: درباره مقدار سرمایه‌گذاری مورد نیاز در بخش بالادست و پایین‌دست گزارشی کامل به نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس ارائه و رهنمودهایی از نمایندگان عضو کمیسیون دریافت شد که ان‌شاءالله با همکاری مطلوب وزارت نفت با این کمیسیون در سال ۱۴۰۱ شاهد پیشرفت‌های خوبی در صنعت نفت و گاز کشور باشیم.
به اشتراک بگذارید : | | |