شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : تاکید بر ضرورت همکاری قطب‌های تولید نفت ایران و عراق

مدیرعامل شرکت‌ ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و معاون مدیرعامل شرکت نفت بصره طی ملاقاتی در حاشیه نمایشگاه تخصصی نفت اهواز بر همکاری گسترده دو مجموعه تأکید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علیرضا دانشی عصر دوشنبه (۱۸ بهمن‌ماه) در حاشیه نمایشگاه تخصصی صنعت نفت اهواز در دیدار احمد فاضل دهیم با اشاره به مجاورت‌های معنوی و فرهنگی بین دو کشور و ابراز خرسندی از حضور مدیران ارشد شرکت نفت بصره در نمایشگاه نفت اهواز گفت: امیدواریم مراودات و مناسبات بین دو کشور در زمینه‌های مختلف صنعت نفت به شدت پررنگ شود.

معاون مدیرعامل شرکت نفت بصره نیز در این دیدار ضمن استقبال از همکاری گفت: برای گسترش همکاری‌ها برنامه‌ها و راه‌های پرشماری وجود دارد که امیدواریم به بهترین نحو انجام شود.

بررسی حضور شرکت‌های توانمند ایرانی در کشور عراق، اعزام گروه‌های کارشناسی زمین‌شناسی و مهندسی نفت به‌منظور مطالعه میدان‌های مشترک به‌صورت منظم، انجام بازدیدهای مختلف دو شرکت از تأسیسات و تجهیزات دو مجموعه با هدف تبادل تجربه‌ها و انتقال دانش و فناوری، ارائه آموزش‌های تخصصی در حوزه تعمیر ماشین‌آلات دوار به کارشناسان شرکت نفت بصره و انتقال تجارب در زمینه ساخت داخل و بومی‌سازی کالاها از جمله موارد پیشنهادی برای همکاری‌های بیشتر این دو شرکت اعلام شد.

شایان ذکر است مدیران ارشد شرکت نفت بصره عراق پیش از این دیدار از بعضی از معاونت‌های مدیریت امور فنی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، مرکز آموزش و فنون، بخش تعمیرات کارگاه مرکزی اهواز و نمایشگاه تخصصی صنعت نفت اهواز بازدید کردند.

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب

به اشتراک بگذارید : | | |