شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مناسبت آغاز دهه فجر

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور پیامی، آغاز دهه مبارک فجر و فرا رسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در پیام محسن خجسته‌مهر آمده است:

«سالگرد پیروزی انقلاب که طلیعه آن ورود تاریخی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است؛ فصلی تازه را در تاریخ ایران اسلامی رقم زد. رهبری حکیم و فرزانه، که الگویی بی بدیل از استقلال و آزادی برای ملت های آزادیخواه جهان معرفی نمود و انقلابی مردمی که رویاهای استعمارگران جهانی را برآشفت و سرود پیروزی ملتی آزاده را در سراسر گیتی طنین انداز کرد.

در طلیعه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با الطاف خفیه الهی و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، تمام نقشه ها و اقدامات بدخواهان و مخالفان عزت و اقتدار ایران اسلامی نقش بر آب شده و کشتی انقلاب با پشت سر گذاشتن فراز و نشیب ها همچنان با اقتدار روزافزون در مسیر شکوفایی و توسعه کشور عزیزمان در حرکت است. اگر چه برکات و دستاوردهای انقلاب در حوزه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، خودکفایی و خود اتکایی بسیار است، اما فراهم شدن بستر لازم برای توسعه کامل صنعت نفت ایران اسلامی حلاوتی دیگر دارد و اینک وظیفه ماست تا با تجربه ای که از سالها تحریم ناجوانمردانه استکبار جهانی کسب کرده ایم، روند توسعه را با قدرت ادامه داده و به الگویی جدید در خودباوری و استفاده از توانمندی های داخلی برای کشورهای منطقه و جهان تبدیل گردیم.

در این راستا و با توجه به سیاستگزاری دولت سیزدهم، در گام اول و در زمانی کوتاه اقدامات موثر و برنامه های ویژه ای عملیاتی گردیده که از جمله آن پیگیری و راه اندازی دیپلماسی جدید نفتی؛ افزایش چهل درصدی صادرات نفت، توسعه میادین نفتی، تامین پایدار تولید گاز از میادین مشترک و مستقل، حمایت از شرکتهای دانش بنیان و سازندگان داخلی تجهیزات صنعتی و عقد قراردادهای جدید، برنامه ریزی برای احیای چاه های غیرفعال و کم بازده، اهتمام در استفاده از ظرفیت های قانونی برای ایفای بهتر نقش مسئولیت اجتماعی، برداشت روزانه ۷۰۵ میلیون متر مکعبی گاز از پارس جنوبی و تولید روزانه یک میلیارد متر مکعب گاز در فصل سرما برای ایمن سازی خاطر و رفاه حال هموطنان عزیز و ده ها برنامه دیگر، تنها بخشی از اقداماتی است که به یاری و همت شما تلاشگران عرصه خدمت محقق شده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت ایام رجب المرجب، فرا رسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت غیور ایران، به خصوص همکاران عزیزم در صنعت نفت تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم به برکت این ایام، مجاهدانه و با اتحاد و همدلی گام های بلندتری را در مسیر پیشرفت و توسعه کشور برداریم و آینده روشن تری را برای ایران اسلامی رقم بزنیم؛ ان شاءالله.»

۲/۳۲۸۱۱

به اشتراک بگذارید : | | |