شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : انتصاب علیرضا متعالی به عنوان رئیس منطقه عملیاتی خارگ شرکت نفت فلات قاره ایران

علیرضا مهدی‌زاده مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در حکمی علیرضا متعالی را به عنوان رئیس منطقه عملیاتی خارگ منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران، در این حکم خطاب به آقای متعالی آمده است: «با عنایت به تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان رئیس منطقه عملیاتی خارگ منصوب می‌گردید.

اميد است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود منطقه و در راستای برنامه‌های تولید در ایفای وظایف و مسئولیت‌های محوله موفق و موید باشید.

ضمناً لازم می‌دانم از خدمات و تلاش‌های صادقانه جناب آقای عباس رجب‌خانی در طی دوره مسئولیت در مناطق عملیاتی شرکت، تقدیر و تشکر نمایم.»

گفتنی است، علیرضا متعالی متولد ۱۳ بهمن ۱۳۴۶ شهر شیراز دارای ۳۰ سال سابقه در صنعت نفت کشور است. از جمله سمت‌ها و مسئولیت‌های وی در این دوره می‌توان به رئیس عملیات تولید و معاون منطقه خارگ، رئیس تدوین استراتژی و برنامه‌ها در شرکت نفت فلات قاره، رئیس بررسی‌های فنی، مالی و اقتصادی مدیریت برنامه‌ریزی، دبیر کمیته بررسی فنی طرح‌ها و پروژه‌های شرکت نفت فلات قاره، مسئول راه‌اندازی طرح‌ها و پروژه‌های شرکت زاگرس جنوبی، رئیس منطقه عملیاتی آغار، دالان، دی و سفیدزاخور، رئیس پالایشگاه گاز آغار و دالان، معاون منطقه خشت، معاون بهره‌برداری خشکی منطقه خارگ و رئیس کارخانجات درود ۳ اشاره کرد.

به اشتراک بگذارید : | | |