شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی نفت ایران معرفی شد

با صدور حکمی از سوی سرتیپ پاسدار حسن حسن زاده؛ فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ، یعقوبعلی طالبی به عنوان فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی نفت ایران منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، آیین معارفه فرمانده جدید حوزه بسیج شرکت ملی نفت ایران، صبح امروز؛ ۵ بهمن ماه، در سالن جلسات شهید بهشتی واقع در ساختمان اصلی وزارت نفت با حضور محسن خجسته مهر؛ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، سرهنگ پاسدار وحید تیموری؛ فرمانده بسیج ادارات تهران بزرگ، محمدعلی فلاح مهرجردی؛ فرمانده مرکزمقاومت بسیج وزارت نفت و سایر مدیران صنعت نفت، برگزار شد.

سرهنگ تیموری در این آیین با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، اظهار کرد: فرماندهان بسیج بایستی با شناخت نقشه راه، مسیر و هدف، در تمامی عرصه ها حضور تاثیر گذار و فعال داشته باشند و در این راه ضمن هم افزایی از تمام ظرفیت ها استفاده کنند.

فرمانده بسیج ادارات تهران بزرگ با بیان اینکه جامعه هدف فقط نباید منوط به قشر و گروه خاصی باشد، گفت: در مجموعه وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران نیز جامعه هدف باید کل کارکنان باشند نه تنها کسانی که عضو بسیج هستند. در واقع همه کارکنان شاغل در این مجموعه معظم باید مورد خطاب و جامعه هدف بسیج باشند.

سرهنگ تیموری تصریح کرد: فرماندهان بسیج و مسئولان صنعت نفت به عنوان هدایت کنندگان مجموعه بسیج بایستی برای بسط تفکر و اندیشه بسیجی خیلی بیشتر تلاش کنند. در این راه لازم است که دستاوردها و افتخارات کسب شده در مجموعه صنعت نفت و حتی افق ها و چشم‌اندازهای پیش رو و اهداف برنامه ریزی شده نه تنها از سوی مدیران نفتی بلکه در هر مجالی که ممکن بود از سوی فرماندهان هم اطلاع رسانی شود.

فرمانده بسیج ادارات تهران بزرگ افزود: خدا را شاکرم که امروز شرکت ملی نفت ایران را شخصیتی هدایت و راهبری می کند که به نگاه بسیجی اعتقاد دارد و این بسیار ارزشمند است.

وی با تاکید بر اینکه بسیج باید در خدمت صنعت نفت باشد، گفت: هم اکنون ۸۵ هزار بسیجی در صنعت نفت داریم و این خیلی ارزشمند است و چه بسا می توانیم با این مدیران جهادی در صنعت نفت تحولی شگرف ایجاد کنیم. ما شبیه سردار سلیمانی ها کم نداریم فقط کافیست با تعلیم، تربیت و آموزش، آنها را در تراز مکتب شهید سلیمانی پرورش دهیم و از این ظرفیت و موهبت برای تعالی نظام استفاده کنیم.

محمدعلی فلاح مهرجردی؛ فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت نیز گفت: امسال شرایطی مهیا شده است تا بتوانیم حوزه بسیج شرکت ملی نفت ایران، وزارت نفت و ادارات را نسبت به گذشته فعال تر و پویاتر کنیم و بنا گذاشته شد که از کارمند تراز حاج قاسم سلیمانی تجلیل شود.

به گفته فلاح مهرجردی، شاخص‌های محوری و مدیریتی حاج قاسم بسیار فراوان است، اما برای دستیابی به این شاخص‌ها باید به صورت دقیق و صحیح به سه محور زندگی سردار شهید سلیمانی یعنی ارتباط او با خدا، ارتباط او با ولایت و ارتباط او با مردم بپردازیم.

وی افزود: برای اشاعه فرهنگ شهید سلیمانی باید تلاش کنیم تا این مکتب میان مدیران، کارکنان و کارمندان نهادها در سطوح مختلف برای خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم جاری شود.

فرمانده مرکزمقاومت بسیج وزارت نفت اظهار امیدواری کرد که بتوان با کمک فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی نفت ایران و حمایت های محسن خجسته مهر که خود از پرچم داران بسیج هستند، رسالت شرکت ملی نفت ایران را به سمت تعالی پیش برد.

یعقوبعلی طالبی؛ فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی نفت ایران نیز ضمن قدردانی از حمایت های مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، اظهار امیدواری کرد که بتواند با همراهی فرماندهان و تمام بسیجیان جایگاه بسیج را بیش از پیش ارتفا داده و این فعالیت‌ها بتواند این موتور محرک را سریع تر و چابک‌تر کند.

۱/۲۶۹۴

به اشتراک بگذارید : | | |