شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : ممیزی پایگاه پشتیبانی و سکوی امیرکبیر انجام شد

کارشناسان HSE شرکت ملی نفت ایران با هدف نظارت و بررسی اجرای دستورالعمل‌های ایمنی از پایگاه پشتیبانی، سکوی نیمه‌شناور امیرکبیر و شناورهای شرکت نفت خزر بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مسعود قاسمی، رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت خزر در نشستی که با حضور مسئول HSE طرح‌های اکتشافی و کارشناسان ایمنی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد، ضمن تقدیر از اهتمام مدیران و کارشناسان HSE برای ارتقای سطح ایمنی دارایی‌ها و حفاظت از سرمایه‌های انسانی، خواستار حمایت همه‌جانبه از هرگونه اقدام کارشناسی در راستای بهبود شرایط زیست محیطی منطقه عملیاتی خزر شد.

در این نشست کارشناسان HSE شرکت ملی نفت ایران با انجام ممیزی در حوزه ایمنی، آتش‌نشانی، محیط زیست و پدافند غیرعامل منطقه عملیاتی خزر را ارزیابی کردند.

در این بازدید سه روزه، از نزدیک شرایط ایمنی، بهداشت و اقدام‌های مرتبط با HSE شرکت نفت خزر بررسی شد و کارشناسان شرکت ملی نفت ایران به ارزیابی شرایط ایمنی نیروی انسانی و تأسیسات را افزون بر اقدام‌های انجام‌شده همسو با صیانت از زیست‌بوم پیرامونی تأسیسات پرداختند.

شایان ذکر است کارشناسان HSE شرکت ملی نفت ایران از سکوی ایران امیرکبیر، شناورهای کاسپین و اسکله نفت خزر بازدید و در پایان توصیه‌های لازم به‌منظور بهبود شرایط ایمنی را ارائه کردند.

منبع: روابط عمومی شرکت نفت خزر

به اشتراک بگذارید : | | |