شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : حمایت شرکت ملی نفت از توسعه سهم فناوری‌های نو در زنجیره تأمین کالاهای نفتی

مدیر پشتیبانی ساخت و تأمین کالای شرکت ملی نفت ایران بر نگاه ویژه این شرکت به توسعه سهم فناوری‌های نو در زنجیره تأمین تجهیزات صنعت نفت تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران، کرامت‌اله افخمی، دوشنبه (۲۷ دی‌ماه) در جریان بازدید از غرفه‌های محصولات فناورانه صنایع نفت و انرژی در نمایشگاه فناوری نانو به همراه سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری به تأکید محسن خجسته‌مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر توسعه سهم فناوری‌های نو در زنجیره تامین کالای شرکت ملی نفت ایران اشاره کرد.

وی همچنین به تشریح‌ تلاش‌ها برای اجرای سند گسترش کاربرد فناوری نانو در افق ۱۴۰۴، برنامه‌ها و نمونه دستاوردهای این حوزه با همکاری شرکت‌ ملی نفت ایران، دانش‌بنیان‌ها و حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پرداخت.

مدیر پشتیبانی ساخت و تأمین کالای شرکت ملی نفت ایران در ادامه بر ضرورت تداوم و توسعه همکاری میان بخش‌های مختلف معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و کارگروه‌های مربوطه در شرکت ملی نفت ایران، با هدف استفاده حداکثری از ظرفیت‌های قانونی برای توسعه ساخت داخل تأکید کرد.

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری پس از آیین گشایش نمایشگاه فناوری نانو ضمن تشریح جایگاه علمی مطلوب و ممتاز کشور به‌عنوان رتبه چهارم در حوزه تولید علم فناوری نانو در جهان و پیشرفت‌های حاصل شده، سهم رشد کنونی این فناوری در اقتصاد کشور و زندگی مردم را مطلوب ارزیابی و بر لزوم برنامه‌ریزی و همکاری جدی بخش‌های اجرایی به‌منظور افزایش سهم فناوری نانو و تحقق اهداف سند گسترش کاربرد آن تأکید کرد.

در حاشیه این رویداد در حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری و نمایندگان شرکت ملی نفت ایران چند قرارداد و سند همکاری به‌منظور استفاده از محصولات فناوری نانو میان شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی و صاحبان صنایع امضا شد.

نمایشگاه فناوری نانو صبح روز دوشنبه با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، نمایندگان صنایع مختلف، مدیران و مسئولان ارشد مدیریت پشتیبانی ساخت و تأمین کالای شرکت ملی نفت ایران در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران گشایش یافت.

۲/۳۲۷۶۱

به اشتراک بگذارید : | | |