شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : اجرای شیوه‌نامه تعیین حقوق و فوق‌العاده‌های کارکنان مدت‌موقت از بهمن‌ماه ۱۴۰۰

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت جزئیات شیوه‌نامه تعیین حقوق و پرداخت فوق‌العاده‌های کارکنان قرارداد مدت‌موقت را تببین کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، مهدی علی‌مددی در گفت‌وگو با خبرنگار شانا با اشاره به توئیت اخیر وزیر نفت مبنی بر عملیاتی شدن طرح سامان‌دهی کارکنان قرارداد مدت‌موقت صنعت نفت اظهار کرد: برای این منظور شیونامه‌ای تدوین شده است که در آن الزام‌های پیش از تعیین و پرداخت حقوق و فوق‌العاده‌ها و نحوه تعیین حقوق و پرداخت فوق‌العاده‌ها به‌صورت کامل بررسی شد.

وی با بیان اینکه این شیوه‌نامه از یکم بهمن‌ماه (۱۴۰۰) قابل اجراست، افزود: مشمولان این شیوه‌نامه لازم است در شرکت ذی‌ربط نمونه قرارداد پیوست را امضا و با تأیید و امضای نماینده کارفرما اقدام‌های اجرایی پرداخت حقوق و فوق‌العاده‌ها و مزایای این شیوه‌نامه را انجام دهند.

جواد اوجی، وزیر نفت جمعه (دهم دی‌ماه) در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: «پس از گذشت هشت سال از وعده‌های داده شده به همکاران پرتلاش قرارداد مدت موقت صنعت نفت، به لطف خدا این وعده‌ها در دولت مردمی رنگ تحقق به خود گرفت و طرح سامان‌دهی این همکاران شریف و متعهد عملیاتی شد.»

متن کامل این شیوه‌نامه را می‌توانید با کلیک روی این کلمه مشاهده کنید.

به اشتراک بگذارید : | | |