شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : نشست هم‌اندیشی ماهنامه علمی اکتشاف و تولید نفت و گاز برگزار شد

نشست هم‌اندیشی ماهنامه علمی اکتشاف و تولید نفت و گاز با حضور هیات تحریریه برگزار و رضا مسیبی بهبهانی، استاد دانشگاه صنعت نفت به عنوان سردبیر جدید این ماهنامه معارفه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این جلسه ضمن ارائه گزارش عملکرد نشریه طی دو سال اخیر باتوجه به شرایط کرونا، نقطه نظرات مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری نشریه در خصوص توجه به پروزه های نگهداشت و افزایش تولید، پروژه های پزوهشی، دانش بنیان و استارت آپ ها در راستای توسعه و افزایش تولید نفت و گاز و استفاده از ظرفیت دانش فنی و تجارب ارزشمند همکاران و نخبگان دانشگاهی برای تعامل بیشتر در در حوزه صنعت نفت و گاز مطرح و در دستور کار قرار گرفت.

در این نشست که با حضور مجید بوجارزاده، رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران به عنوان مدیرمسئول نشریه و اعضای هیأت تحریریه برگزار شد، از تلاش های سید علی معلمی، سردبیر پیشین نشریه که بیش از ۲ سال و نیم سردبیری این نشریه را به عهده داشتند تقدیر و رضا مسیبی بهبهانی با رتبه استاد تمام و از اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعت نفت به عنوان سردبیر جدید از طرف مدیرمسئول ماهنامه اکتشاف و تولید منصوب شد.

بر اساس این گزارش، ماهنامه علمی و ترویجی «اکتشاف و تولید نفت و گاز» به عنوان نشریه تخصصی منحصر به فرد داخلی در حوزه بالادستی صنایع نفت و گاز کشور به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران به منظور اطلاع رسانی در خصوص آخرین اخبار، فن آوری ها و تحقیقات علمی در زمینه علوم مربوط به حوزه بالادستی صنعت نفت شامل فعالیت های اکتشاف، حفاری، تولید، پژوهش و توسعه، ایمنی، بهداشت و محیط زیست و سایر زمینه های مرتبط منتشر می شود. تاکنون ۱۹۳ شماره از این ماهنامه منتشر شده است.

این نشریه حدود ۱۷ سال است که در راستای اعتلای صنعت نفت کشور با به اشتراک گذاشتن دانش فنی و ترویج فرهنگ علمی و پژوهشی صنعت نفت در حوزه های مختلف بالادستی، توسط روابط عمومی و شورای سیاست گذاری(مدیران عالی) شرکت نفت با همکاری مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت و تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حال انتشار است. اعضای هیات تحریریه این نشریه متشکل از تمامی مدیریت‌ها، شرکت‌ها و مراکز تحقیقاتی شرکت ملی نفت از جمله دانشگاه صنعت نفت است.

۲/۳۲۵۶۶

به اشتراک بگذارید : | | |