شما اینجا هستید   |

    اخبار برتر : بررسی برنامه‌های نفت فلات قاره در لاوان با حضور اعضای کمیسیون انرژی مجلس

فریدون حسنوند، رئیس و جمعی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با هدف آشنایی بیشتر با صنعت نفت دریایی کشور، از تاسیسات شرکت نفت فلات قاره ایران در جزیره لاوان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علیرضا مهدی‌زاده مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره در جریان بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس از لاوان که پنج‌شنبه، ۱۸ آذرماه برگزار شد، در مورد روند تولید نفت از میادین نفتی ایران در خلیج‌فارس، همچنین مسایل و چالش‌های آن توضیح داد و از اعضای کمیسیون انرژی مجلس خواست در فصل بررسی بودجه سال ۱۴۰۱ در راستای کمک به تصویب بودجه مورد نیاز برای نوسازی و توسعه تاسیسات نفتی مساعدت کنند.

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در این بازدید، توضیحاتی نیز در خصوص برنامه بازگشت تولید نفت این شرکت به شرایط پیش از تحریم ارائه داد.

اعضای کمیسیون انرژی مجلس نیز در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش‌های کارکنان صنعت نفت در بهره‌برداری و استخراج نفت از آب‌های خلیج‌فارس، بر پیگیری و رفع مشکلات کارکنان این صنعت تاکید کردند.

اعضای کمیسیون انرژی مجلس همچنین در بازدید میدانی از دهکده لاوان در جریان خدمات ارائه شده توسط شرکت نفت فلات قاره ایران به ساکنان دهکده از جمله آبرسانی، برق‌رسانی و … در قالب عمل به مسئولیت‌های اجتماعی قرار گرفتند.

اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در این سفر یک روزه از تاسیسات پالایشگاه نفت لاوان نیز بازدید کردند.

۷/۳۲۵۴۸

منبع: روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران

به اشتراک بگذارید : | | |