شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : فعالیت‌های مستمر پایگاه بسیج شهید عسگری حوزه شرکت ملی نفت همگام با بیانیه گام دوم انقلاب

فرمانده پایگاه بسیج شهید عسگری حوزه شرکت ملی نفت ایران از فعالیت‌های این پایگاه همگام با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» در حوزه های گوناگون آموزشی، عقیدتی سیاسی، فرهنگی، دفاعی، سازندگی و محرومیت زدایی با همدلی و مشارکت موثر کارکنان این شرکت در مناسبت های ملی و مذهبی مصوب خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، یعقوبعلی طالبی با بیان اینکه پایگاه پایگاه بسیج شهید عسگری براساس رسالت ذاتی خود با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برنامه‌های اجرایی متنوعی طراحی کرده است، اظهار کرد: تشکیل هسته‌های فعال اعضای پایگاه در راستای آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری، برای آمادگی حداکثری به منظور همکاری با دولت سیزدهم در امر سازندگی و حفظ انسجام و افزایش بصیرت عقیدتی سیاسی و توان رزمی نیروهای بسیجی از اولویت‌های این مرکز است.

وی با اشاره به حضور موثر بسیجیان شرکت ملی نفت در پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا، افزود: پایگاه بسیج شهید عسگری در زمینه برگزاری اردوهای جهادی و سازندگی عام المنفعه و کمک به نیازمندان، پیشگام بوده است.

طالبی با اشاره به برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی و آمادگی کارکنان، تصریح کرد: این پایگاه با همکاری هیأت تیراندازی و امور ورزش شرکت ملی نفت ایران، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر اساس فراخوان و هماهنگی‌های قبلی، روز سه شنبه، ۲۰ مهرماه یک دوره مسابقه تیراندازی در مرکز تهرانسر برگزار کرد که با استقبال کم نظیر کارکنان مواجه شد.

فرمانده پایگاه بسیج شهید عسگری حوزه شرکت ملی نفت ایران تصریح کرد:‌ به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج نیز برنامه‌های متنوعی پیش بینی شده است که اطلاع رسانی خواهد شد.

به اشتراک بگذارید : | | |