شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : خدمات رسانی موکب شهدای صنعت نفت تا پایان ورود زائران به کشور

موکب مرکزی شهدای صنعت نفت در منطقه شلمچه تا پایان ورود زائران اربعین حسینی به کشور آماده ارائه خدمات به زوار حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، این موکب بنابر تاکید وزیر نفت و دستور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با همیاری شرکت های ملی مناطق نفتخیز جنوب، نفت و گاز اروندان و ملی حفاری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق در شلمچه ایجاد شده است.

در این موکب تاکنون بیست دستگاه اتوبوس و خودروهای سبک، آمبولانس و کادر پزشکی اختصاص یافته و افزون بر  ۴۳ هزار پرس وعده غذایی، ۲۵ هزار بطری آب و دیگر اقلام مورد نیاز بین زائران توزیع شده است.

محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران نیز در ارتباط مستقیم با ستاد اربعین صنعت نفت در شلمچه ضمن تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به زائران از زحمات دست اندرکاران تقدیر کرد.

همچنین مدیران عامل شرکت های مناطق نفتخیز جنوب، ملی حفاری و نفت و گاز اروندان و نماینده مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بعد از ظهر چهارشنبه در بازدید از منطقه نیازهای ضروری برای رفاه حال زائران را بررسی کردند.

نشست مشترک ستاد اربعین استان خوزستان و ستاد اربعین صنعت نفت در جنوب نیز در یادمان شلمچه برای هماهنگی، پذیرایی و ارائه خدمات و تامین اقلام مورد نیاز با حضور مسئول ستاد اربعین استان خوزستان و مدیران و مسئولان ذیربط تشکیل شد و حجت الاسلام موسوی در خصوص اربعین و اقدامات انجام شده در چند سال گذشته و سال جاری نکاتی را بیان کرد و سپس مسئولان دست اندرکار برگزاری مراسم اربعین امسال در شلمچه گزارشی از اقدامات انجام شده و در حال اجرا را ارائه دادند.

در این نشست مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران خادمی موکب و خدمت به زائران اربعین امام حسین (ع) را  باعث افتخار کارکنان صنعت نفت عنوان و اظهار کرد: همه شرکت های تابع صنعت نفت با انسجام، هم افزایی، وحدت رویه و متناسب با ظرفیت ها آماده خدمات رسانی هستند.

۲/۳۲۲۰۶
منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران

به اشتراک بگذارید : | | |