شما اینجا هستید   |

وزیر نفت با ادایا گامانپیلا، وزیر انرژی سریلانکا دیدار و درباره همکاری‌های تهران-کلمبو در حوزه انرژی گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، جواد اوجی روز یکشنبه (چهارم مهرماه) در دیدار با ادایا گامانپیلا، وزیر انرژی سریلانکا راه‌های همکاری دو کشور در صنعت نفت را بررسی کردند.

 

وزیر انرژی سریلانکا روز شنبه (سوم مهرماه) به همراه جمعی از مقام‌های فنی و تجاری این کشور از پالایشگاه نفت تهران و امروز نیز از موزه پمپ‌بنزین دروازه دولت بازدید کرد.

 

گامانپیلا در دیدار با مدیران پالایشگاه تهران با اشاره بر منافع مشترک تهران – کلمبو، ضمن ابراز خرسندی از همکاری‌ها، بر لزوم مراودات فنی، مهندسی و اقتصادی در حوزه نفت و گاز تأکید کرد.

 

وزیر انرژی سریلانکا از پالایشگاه نفت تهران بازدید کرد

 

در این گزارش، ادایا گامانپیلا در رأس هیئتی فنی و تجاری ضمن دیدار و گفت‌وگو با مدیرعامل و جمعی از مدیران و رؤسای شرکت پالایش نفت تهران از امکانات این مجموعه نفتی بازدید کرد.

 

وزیر انرژی سریلانکا در این دیدار با اشاره بر منافع مشترک تهران – کلمبو، ضمن ابراز خرسندی از همکاری‌ها، بر لزوم مراودات فنی، مهندسی و اقتصادی در حوزه نفت و گاز تأکید کرد.

 

در ادامه این نشست حامد آرمان‌فر، مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران، درباره کیفیت محصولات، چگونگی فعالیت پالایشگاه تهران و سهم ۱۴ درصدی این مجموعه در صنعت پالایش نفت ایران توضیحاتی ارائه کرد.

 

وی با مثبت توصیف کردن این دیدار گفت: با توجه به نیازهای سریلانکا، دانش فنی و پیشنهادهایی در اختیار این هیئت فنی، اقتصادی قرار گرفت.

 

مدیرعامل پالایشگاه نفت تهران در پایان این دیدار از آمادگی شرکت پالایش نفت تهران به‌عنوان بخشی از صنعت نفت ایران درباره همکاری‌های فنی، مهندسی و تجاری دوجانبه بین دو طرف خبرداد.

به اشتراک بگذارید : | | |