شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : تسریع در روند خدمات رسانی به بیماران کووید ۱۹ در مراکز طرف قرارداد و غیر طرف قرارداد نفت

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در نامه ای به مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از درمان بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان های طرف قرارداد و غیرطرف قرارداد نفت در تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در نامه حبیب الله سمیع به مسعود کرباسیان آمده است: «به منظور صیانت از درمان شاغلیین تحت پوشش و خانواده بلافصل و افراد تحت تکفل آنان در صورت ابتلا به بیماری کووید ۱۹ و ضرورت بستری در هر یک از بیمارستان های طرف قرارداد و غیر طرف قرارداد در تهران – به گونه ای که در مراحل درمان هیچ بیماری برای پرداخت فرانشیز، ودیعه و یا هرگونه موضوع دیگری تحت الشعاع قرار نگیرد. – ترتیبی اتخاذ شده است تا تمامی بیمارستان های طرف قرارداد بهداشت و درمان صنعت نفت تهران و نیز صندوق های بازنشستگی، پس انداز  رفاه کارکنان صنعت نفت در تهران بدون دریافت فرانشیز و یا هرگونه ودیعه، بیماران کووید ۱۹ را پذیرش ومتعاقبا هماهنگی لازم جهت اقدامات اداری لازم و بازپرداخت هزینه با بهداشت و درمان صنعت نفت تهران به عمل آورند.

جهت تسهیل در رفع مشکات احتمالی این بیماران، خصوصا آن دسته از بیمارانی که در مراکز بیمارستانی غیر طرف قرارداد بستری می شوند، شماره تلفن های ۰۹۹۰۷۴۳۸۵۳۰ و ۶۱۶۳۸۱۰۰ در تمام ساعات شبانه روز پاسخگو خواهند بود.

بدیهی است صورتحساب های هزینه های درمانی تا سقف تعرفه های مصوب، مورد رسیدگی، تایید و پرداخت به بیمارستان های مربوطه قرار خواهند گرفت. فرانشیز خدمات ارائه شده نیز تقسیط و به عهده شاغل حسابگذاری خواهد شد.»

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران نیز ضمن قدردانی از خدمات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بر ضرورت اطلاع رسانی گسترده و ابلاغ این خدمت به واحدهای سازمانی تاکید کرد.

به اشتراک بگذارید : | | |