شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : آمادگی شرکت های بین المللی برای سرمایه گذاری در لاوان

دو شرکت بین المللی « میم هارت» و «رو-  ال» طی مذاکرات مستقیم با مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی لاوان نسبت به سرمایه گذاری در این جزیره ابراز تمایل کردند .

photo_2016-04-04_16-34-55

عبدالحمید زارعی ، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی لاوان در ملاقات هایی جداگانه با نمایندگان این دو شرکت که در اواخر سال گذشته برگزار شد ، با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های این منطقه به ویژه در بخش منابع گازی و خدمات پالایشگاهی ، به برنامه های این سازمان برای بهبود شرایط سرمایه گذاران و اعطای تسهیلات ویژه به آنان تاکید کرد .

در پایان این نشست ها مقرر شد هر دو شرکت برنامه های مورد نظر خود برای سرمایه گذاری در  لاوان را تهیه و به صورت رسمی در اختیار مسئولان سازمان منطقه ویژه اقتصادی لاوان قرار دهند .

گفتنی است شرکت میم هارت یک هلدینگ چند ملیتی متشکل از سرمایه گذاران سوئیسی ، مجارستانی ، ژاپنی ، استرالیایی و سنگاپوری است که در حوزه های نفت ، گاز ، انرژی ، پالایشگاهی ، نیروگاه ، سدسازی ، راه سازی ، کالا و تجهیزات پالایشگاهی و انواع سازه های شهری فعالیت دارد.

همچنین رو ال یک شرکت روسی است که ۷۰ شرکت زیر مجموعه دارد و در حوزه های نفت ، حفاری ، اکتشاف و بهره برداری فعالیت می کند .

به اشتراک بگذارید : | | |