شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : مدیرعامل جدید شرکت بهینه سازی مصرف سوخت منصوب شد

با حکم وزیر نفت
مدیرعامل جدید شرکت بهینه سازی مصرف سوخت منصوب شد/وکیلی جایگزین سیفی شد

وزیر نفت طی حکمی مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و مشاور جدید خود را منصوب کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت (MOP)، بیژن زنگنه، وزیر نفت با صدور حکمی علی وکیلی را به عنوان مشاور خود و مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت منصوب کرد.

در متن حکم وزیر نفت خطاب به علی وکیلی آمده است:

«با توجه به مصوبه مورخ ۱۷ فروردین ماه ۱۳۹۵ مجمع عمومی شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، بدینوسیله به استناد ماده ۱۰ اساسنامه این شرکت (مصوب سوم اردیبهشت ۹۳ هیئت وزیران)، به عنوان مدیرعامل این شرکت و با توجه به سوابق مدیریتی جنابعالی به عنوان مشاور وزیر منصوب می شوید.

مهمترین مأموریت این شرکت در شرایط کنونی، در اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی، پیگیری طرحهای کاهش شدت و بهینه سازی مصرف انرژی، بویژه در قالب ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولید است.

از خداوند قادر متعال برای جنابعالی در این مسئولیت مهم توفیق مسئلت می کند.»

همچنین وزیر نفت در نامه ای خطاب به نصرت اله سیفی از زحمات ایشان قدردانی کرد. در متن این نامه آمده است:

«اکنون که مأموریت جنابعالی به عنوان مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت پایان می یابد وظیفه خود می داند که از زحمات و خدمات جنابعالی در مدت عهده داری این مسئولیت قدردانی و تشکر کرده و از خداوند قادر متعال برای جنابعالی سلامت و توفیق مسئلت می کنم.»

علی وکیلی، سابقه مدیریت شرکت نفت و گاز پارس و پژوهشگاه صنعت نفت را در کارنامه خود دارد که در چند سال اخیر در موسسه مطالعات بین المللی انرژی انجام وظیفه می کرد.
منبع: خبرگزاری فارس

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |