شما اینجا هستید   |

تکالیف جدید شرکت ملی نفت ایران تصویب شد

هیئت وزیران، شرکت ملی نفت ایران را مکلف کرد منابع حاصل از فروش تولیدات طرحهای مصوب شورای اقتصاد را در حسابی که بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین می کند، واریز کند.

اویل نیوز: هیئت وزیران، شرکت ملی نفت ایران را مکلف کرد منابع حاصل از فروش تولیدات طرحهای مصوب شورای اقتصاد را در حسابی که بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین می کند، واریز کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت،متن مصوبه هیئت وزیران به شرح زیر است:
١- در اجرای بند (ک) تبصره (٢) قانون بودجه سال ١٣٩٤کل کشور، شرکت ملی نفت ایران مکلف است منابع حاصل از فروش تولیدات طرحهای مصوب شورای اقتصاد را در حسابی که بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین می نماید واریز و بازپرداخت اوراق منتشره را در سر رسیدهای آن از محل حساب مذکور در اولویت قرار دهد.
٢- به منظور انتشار اوراق مشارکت موضوع بند یادشده، شرکت ملی نفت ایران اختیار لازم را به بانک مرکزی برای برداشت و پرداخت اصل و فرع اوراق مذکور در سر رسیدهای تعیین شده می دهد. بانک مرکزی ملزم به رعایت و اجرای ساز و کار فوق بوده و متعاقباً مراتب را به سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام می کند.
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، این مصوبه را به وزارت نفت، وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرد.
منبع: اویل نیوز
دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |